GameSlot - Türkiye'nin Oyun Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
ToxicRose
GameSlot Admin
GameSlot Admin
ToxicRose

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 44
<b>Yer</b> Yer : İstanbul
<b>Yaş</b> Yaş : 29
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 200

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  Empty
MesajKonu: Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)    Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  EmptyPaz Eyl. 12 2010, 04:20

Evet arkadaşlar şimdi oyuna entegre edilen makro programının kullanımını anlatmaya çalışacağım. Aslında oldukça basit.

Öncelikle aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Menü'den Setup Macro kısmına tıklıyoruz.

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  Wol_errorClick this bar to view the full image.
Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  M1wj9

Sonrasında ise karşımıza gelen ekranda bulunan 8 adet kutuya yazdırmak istediklerinizi ekleyip OK tuşuna basıyoruz.

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  Wol_errorClick this bar to view the full image.
Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  M2mf3

Klavyede ESC ile TAB arasında bulunan ve üstünde " ve é işaretleri bulunan tuşa bastıktan sonra aşağıdaki ekran karşımıza gelecek. Yani bundan önceki adımda kaydettikleriniz bunlar.

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)  M3zv9

Son olarak örneğin moradonda;

" 1
" 2
" 3
" 4
" 5

tuşlarına sırasıyla basıp devam ettiğiniz halde çok hızlı bir şekilde makro yapmış olacaksınız. Hayırlı ticaretler xD

Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası