GameSlot - Türkiye'nin Oyun Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli |

YazarMesaj
Saw
GameSlot Admin
GameSlot Admin
Saw

<b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 11/09/10
<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 36
<b>Rep Puanı</b> Rep Puanı : 6

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Empty
MesajKonu: >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli |   >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | EmptyC.tesi Eyl. 11 2010, 10:34

' Multiplayer '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261985-1

Player Name: Oyundaki nick (takma ad)inizi belirleyeceğiniz bölümdür.

Spraypaint image: Buradan oyundaki sprayimiz seçebilirsiniz ve rengini belirleyebilirsiniz.

Crosshair apperance: Buradan aim, crosshair, artık her ne diyorsanız rengini belirleyip, boyunu ayarlayıp, transparamı yoksa normalmi olmasını istediğini seçebilirsiniz. >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

ALT SEKME:ADVANCED

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-262006-1

Smoke gas grende qualiy: SG(Smoke Grende) atıldığında gazın görüntü kalitesini belirler. Bunu "Worst looking, fastest" yaparsanız görüntü kötü olur fakat pc yi yormaz diyelim >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

Weapon alignment: Silahın hangi elde olacağını belirler. (Sağ, sol)

Buy menu type: Menülerin sadece yazı şeklindemi yoksa görsel öğeleri daha kaliteli menüylemi seçileceğini belirler.

1. Kutucuk: İşaretlerseniz yerden aldığınız silah otomatik olarak elinize gelir

2.Kutucuk: İşaretlerseniz oyuncu isimleri ortada gözükür.

3.Kutucuk: Tam bilmiyorum anlamı oto yardım >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

4.Kutucuk: İşaretlerseniz map süresi dolup el bittiğinde oto olarak resim alır.

5.Kutucuk: Tam olarak bilmiyorum >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

' Keyboard '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261986-1

Use Default: Counter-Strike 'ın default(varsayılan) klavye ayarlarını geri yükler

Edit key: Seçilen işlevin hangi tuşla gerçekleştirileceğini ayarlamanızı sağlar.

' Mouse '

Reverse mouse: Mouse'un ters yönde hareket etmesini sağlar (yukarı yerine aşağı, aşağı yerine yukarı)

Mouse look: İşaretli kalsın tam işlevini bilmiyorum >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

Mouse filter: Önemli birşey değil işaretsiz kalsın >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

Joystick: Eğer bilgisayarınıza bağlı bir joystick varsa bu kutuyu işaretleyip joystick ile oynayabilirsiniz.

Joystick look: Mouse look ile aynı işlevde

Auto-aim: AUG gibi dürbünlü silahlarda aim in oto olarak hedefin üstüne gitmesini sağlar.

Mouse sensitivity: Mouse dönüş hızıdır. Normal olan ayar 5 civarındadır bana bakmayın >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

' Audio '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261989-1

Sound effects volume: Oyundaki ses efektlerini ses ayarı.

Mp3 volume: Oyundaki mp3lerin ses ayarı.

Sound quality: Ses kalitesi.

Not: Görünen 2 kutucuk işaretli kalsın.

' Video '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261991-1

Renderer: Kullandığınız Renderer i seçmelisiniz (OpenGL, D3D)

Dispay mode: Geniş ekran monitörü olanlar Widescreen i seçebilir Default u Normal dir.

Resolution: Ekran çözünürlüğü. Bilgisayarınızda kullandığınızın bir altını seçmeniz önerilir.

Color Quality: Renk kalitesidir. kalite arttıkça fps düşer.

Brightness: Oyun için parlaklık ayarıdır.

Gamma: Türkçe karşılığı yok gibi ama buda oyuna bi parlaklık bi ferahlık verir >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile

Not: Ayarlar değiştikten sonra CS kapanıp tekrar açılır

' Voice '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261992-1

Enable voice in this game: Mikrofonu aktif eder.

Voice transmit volume: Diğer playerların mikrofonlarınden gelen sesin ayarı.

Voice receive volume: Konuştuğunuzda oyuna giden sesin ayarı.

Not: Test microponhe butonuna basıp mikrofonunuzun çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz.

' Lock '

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | B-261994-1

Content lock: Buraya tıkladığımızda bir şifre ister bu şifre çocuk kilidi gibi birşeydir. Pek işe yarayacağını sanmıyorum ama söylemiş bulunayım >>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli | Smile
https://gameslot.forumactif.com

>>Counter-Strike 1.6 Genel Ayarlar | Resimli |
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Makro Kullanımı (Resimli Anlatım)
» Resimli Anlatım Character Seal Scrool
» Metin2 UK Serveri Üyelik Alma (Resimli)
» SİTE ÜZERİNDEN HAVALE EP ALIMI (Resimli)
» Kraliyetli Yeni Binekli +70 SILAHLI VE RESIMLI www.belekmt2.com